O firmie

Firma Dachy Millenium Damian Wieczorek zajmuje się sprzedażą i wykonawstwem pokryć dachowych wszelkich dostępnych typów, dzięki wieloletiemu doświadczeniu oferujemy Państwu kompleksowe usługi dekarskie w woj. Świętokrzyskim jak i Mazowieckim. W ofercie produkty renomowanych Firm m.in blachodachówki, blachy trapezowe, gonty bitumiczne, dachówki ceramiczne i cementowe, płyty trapezowe PVC, poliweglan komorowy, okna dachowe, systemy orynnowania PVC i metal oraz wszelkie akcesoria dachowe w najlepszych cenach w mieście!!!

CO ZYSKUJESZ ZAMAWIAJĄC BUDOWE DACHU BĄDZ REMONT DACHU W DACHY MILLENIUM DAMIAN WIECZOREK​

DLACZEGO DACHY MILLENIUM DAMIAN WIECZOREK

DOŚWIADCZENIE

Już ponad 712 klientów wybrało DACHY MILLENIUM DAMIAN WIECZOREK jako wykonawce nowego pokrycia dachowego co dało w sumie ponad 284,750 m2 powierzchni dachowej. Zrealizowaliśmy setki skomplikowanych dachów z pokryciem z blachy, pokryciem ceramicznym, cementowym, bitumicznym i w innych technologiach. Nasi dekarze są profesjonalistami z wieloletnim stażem!

Jakość

Wybór sprawdzonych rozwiązań i materiałów na pokrycie dachowe oraz doświadczenie naszych ekip dekarskich gwarantuje realizację usługi na najwyższym możliwym poziomie. Wysokiej jakości dach to specjalność naszej Firmy! Już 65 klientów indywidualnych i firm zleciło nam w ramach programu „Bezpieczny Dach” coroczną kontrolę i konserwację dachów. Wykonaliśmy 118 awaryjnych napraw i większych remontów na dachach zrealizowanych przez innych wykonawców. Opracowaliśmy drobiazgowe procedury krycia dachu w oparciu o dokumentację producenta, zalecenia projektantów i nasze wieloletnie doświadczenie.

Siła

Nasze możliwości organizacyjno-techniczne i finansowe wsparte współpracą z innymi czołowymi producentami i specjalistami stawia nas w czołówce najlepszych firm w branży dekarskiej.

Zasięg działania

Realizujemy krycie dachów głownie na terenie woj.Świetokrzyskiego i Mazowieckiego.

Dbałość o środowisko naturalne

Wykonując krycie dachów i inne prace dekarskie dbamy o środowisko, otoczenie i porządek na terenie budowy, ustalając z inwestorem miejsce składowania elementów, odpadów i sposób ich usuwania.

Bezpieczeństwo pracowników

Dachy Millenium dba o bezpieczeństwo swoich pracowników wykonujących krycie dachów na wszelkich budynkach zarówno wysokich jak i niskich płaskich. Przeprowadzamy szkolenia BHP i wyposażamy pracowników we wszystkie niezbędne akcesoria BHP.

Zobacz naszą Ofertę